Co mohu nabídnout

Služby

Kolekce

Každý rok vytváří několik ucelených kolekcí. Kolekce zahrnují BASIC modely, ke kterým nepřehlédnutelně patří i ikonická IP trička nebo šátky. Kolekce obsahují také modely ONE. To znamená, že od každého modelu je jen jeden zcela jedinečný kus.

Zakázková výroba

Spokojenost zákaznice je pro Ivetu to nejdůležitější. Proto s oblibou vytváří modely na zakázku. Vznikají návrhem na papíru a končí realizací nenahraditelného kousku a tím i splněním přání zákaznice.

Svatební šaty 

Svatební šaty vznikají především na míru dle přání nevěsty. Ale nejedná se jen o svatební šaty, ale také o družičky, svědkyně i hosty…

Firemní UNIFORMY

Jednotné oblečení ve firmách je dnes velice trendy. Ale ani takové kousky nemusí být nudné. Cesta vede od vytvoření jednotlivých návrhů, přes konzultace až k vyhotovení. Značka IP se stane zásadní součástí vaší firemní kultury.

Módní přehlídky

Rády Vám připravíme módní přehlídku na míru, jako neohraný doprovodný program pro různé události…

Poradentství

Nevíte jak uspořádat šatník? Co v něm chybí a co přebývá? Cítíte, že to není ono a přejete si s lehkostí nakombinovat každý den ten správný outfit? Jsme tady a víme, co s tím. Rády Vám pomůžeme.

Kdo je

Iveta Paulerová

Módní návrhářka Iveta Paulerová má za sebou nejednu úspěšnou kolekci a především řadu spokojených zákaznic, což považuje za největší úspěch. Jako poslání své profese totiž vnímá především pomoc ženám, aby se cítily sebevědomě a byly tak samy se sebou spokojené. Každoročně vytváří ucelené kolekce, ve kterých se odráží její náhled na módu a osobitost žen. Materiál, střih a detaily jsou pro Ivetu nesmírně důležité. Proto jednotlivé modely řeší do nejmenších detailů, a vznikne tak ten správný originál. Věnuje se business módě, společenské a elegantní, ale i volnočasové módě. Nejvíce se zaměřuje na kombinovatelnost, „ Z několika jednotlivých kousků můžeme vytvořit nespočet variací a kombinací pro různé příležitosti“. S oblibou vytváří také modely na zakázku od návrhu až po realizaci. Módní salon, ve kterém působí, můžete najít v Domažlicích. Klientelu má ale po celé ČR a ráda za Vámi také osobně dojede.

Známé osobnosti

Ahoj, chtěla bych Vám představit několik osobností, se kterými spolupracuji. Pro každého návrháře jsou známé obličeje důležité. Předávají Vám náhled na svět módy, jak se dají různé outfity nosit, kombinovat a často je to spojka mezi návrhářem a zákazníkem…

Dita Hořínková
Veronika Chmelířová
Gabriela Švamberová
Iveta Vítová
Katka Sonková
Kristýna Janečková
Lucie Křížková
Petra Růžičková