iveta paulerova

fashion designer

Akce

Představení kolekce jaro/léto 2019

17. 5. 2019 proběhlo v Módním salonu představení nových modelů pro jaro/léto. Jsem nesmírně ráda, že mé pozvání přijala úžasná zpěvačka Dita Hořínková, která nám nejen zazpívala, ale také nám představila život za oponou. Krásná modelka Petra Růžičková veškeré modely předvedla, také sebou ale přivezla jedinečné šperky NIA-SPERKY.CZ. Odteď můžete tyto šperky na salonu objednávat. Svoji práci představila Hair stylistka a majitelka Marilyn salonu v Domažlicích Kamila Jopková a také Jaroslava Zochová se svým kosmetickým salonem. Mám radost, že Vám můžeme poskytnout takto komplexní služby, které Vám přináší nejeden úsměv na tváři.

Slavnostní otevření Módního salonu

Dne 6. 3. 2019 Iveta slavnostně  otevřela svůj Módní salon v Domažlicích. Hostem večera byla herečka Kristýna Janáčková, která je zároveň tváří nejnovější kolekce pro jaro/léto. Během večera hosté mohli shlédnout módní přehlídku, kde byla kolekce právě představena. Fotografie jsou k prohlédnutí v galerii...

Módní salon - Iveta Paulerová fashion designer, Náměstí Míru 64, Domažlice, otevřeno každou středu 9-17:30hod, ostatní dny po domluvě.

  • Hair stylist: Kamila Jopková, Marilyn salon Domažlice
  • Makeup artist: Jaroslava Zochová, Kosmetický salon Domažlice
  • Photo: Ali Poslední

 

Focení šatů pod vodou

Jsem nesmírně ráda, že jsem dostala tuto příležitost. Za úkol jsem měla navrhnout a zhotovit oranžové hedvábné šaty pro firmu uol.cz, které by byly vhodné na focení pod vodou. Co říkáte na výsledek?

Představení kolekce MOM2019

7. 11. 2018  byla ve Vnitroblocku v Praze představena Ivetina nová kolekce MOM2019.

Fotografie z akce si můžete prohlédnout zde...

Výstižný článek k akci a k samotné kolekci je k přečtení na nasejablonecko.cz a na moda.cz

A o samotné kolekci se můžete dozvědět více v záložce Kolekce.

 

 


 

Ing. Iveta Paulerová, Masarykova 412, 344 01 Domažlice, tel.: +420 732 210 294,  fashion.designer@email.cz

 


PARTNEŘI

 

      logo2c